top of page
Conference_1.jpg

Conferences

Organizacja konferencji

Profesjonalni prelegenci, opieka nad uczestnikami, starannie dobrany program oraz atrakcje towarzyszące.

Konferencje.jpg

KONFERENCJE

Cechuje nas kompleksowe podejście do realizacji tego typu wydarzeń, podczas której zaangażowany jest dedykowany opiekun oraz doświadczony zespół. Zgodnie z oczekiwaniami klientów, zapewniamy przestrzeń konferencyjną z odpowiednim wyposażeniem i zapleczem, zajmujemy się logistyką całego wydarzenia, cateringiem i atrakcjami dla uczestników. Gwarantujemy wsparcie w promocji eventu i działaniach PR-owych, zaprojektujemy i wykonamy materiały konferencyjne i gadżety dla uczestników oraz gości.

KONGRESY

Nasze realizacje cechuje kompleksowa organizacja, począwszy od wyboru najlepszego miejsca, w którym odbędzie się kongres, przez ustalenia programowe, a skończywszy na pomocy w wyborze gadżetów. Zapewniamy Państwu obsługę od początkowego stworzenia koncepcji wydarzenia, poprzez proces rezerwacji, dodatkowe ustalenia, realizację kongresu i feedback uczestników.

Kongresy.jpg
Targi.jpg

TARGI

Zajmujemy się kompleksową organizacją targów, tworząc dla naszych Klientów przemyślane, perfekcyjnie przygotowane rozwiązania. Podczas realizacji dbamy o każdy etap wydarzenia – od przygotowania wstępnego projektu, przez zapewnienie materiałów i sprzętu, po obsługę gości.

bottom of page