top of page
Meetings_1.jpg

Meetings

Organizacja spotkań firmowych

Sprecyzowany plan działania, właściwie dobrane miejsce dostosowane do liczby uczestników, indywidualny scenariusz, opieka nad gośćmi oraz dopracowanie każdego szczegółu i atrakcji dodatkowych.

Wieczory_tematyczne.jpg

WIECZORY TEMATYCZNE

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kilkanaście propozycji wieczorów tematycznych o wyjątkowej i ciekawej tematyce. Dzięki nam przeniesiecie się w wymarzone miejsca, a w każdym z nich czekają na Was nie lada niespodzianki i moc wrażeń.

IMPREZY INTEGRACYJNE

Oferujemy kompleksową organizację wszelkiego rodzaju eventów integracyjnych dla firm. Posiadamy w pełni autorskie scenariusze zajęć team buildingowych na imprezy integracyjne i spotkania szkoleniowe.

Imprezy_integracyjne.jpg
Warsztaty_tematyczne.jpg

WARSZTATY TEMATYCZNE

Warsztaty tematyczne są świetną propozycją jako urozmaicenie wieczornej części imprezy integracyjnej i skierowane są do każdego, kto chce się sprawdzić lub po prostu dobrze bawić i nauczyć czegoś nowego.

GALE

To propozycja imprez na najwyższym poziomie. Dodają firmie Organizatora prestiżu, służą do wyróżnienia osób, które współtworzą firmę oraz niosą całą masę korzyści - są wyjątkowe, szykowne i zjawiskowe.

Gale.jpg
Jubileusze.jpg

JUBILEUSZE

Jesteśmy w stanie stworzyć uroczystą i wyjątkową oprawę dla celebracji jubileuszu firmy, podczas którego zgodnie z preferencjami naszych klientów możemy podkreślić wartości i filozofię firmy, przypomnieć jej historię i wizję na przyszłość, a także uczcić jej dotychczasowe osiągniecia.

bottom of page