top of page
Events_1.jpg

Events

Wydarzenia specjalne i eventy promocyjne

Indywidualne podejście do odbiorcy. Kreatywne pomysły nawiązujące do specyfiki branży. Wzmocnienie wizerunku firmy. Świat pełen pasji, koncerty, widowiska oraz niezwykłe spotkania ze znakomitymi artystami.

Pikniki.jpg

PIKNIKI FIRMOWE

Zajmujemy się kompleksową organizacją pikników, dbając o każdy szczegół realizacji zaczynając od lokalizacji i transportu, poprzez fachową obsługę i zapewnienie ciekawych atrakcjach, niezapomnianej oprawy artystycznej oraz dopracowaną infrastrukturę.

IMPREZY OUTDOOR

Zabawa na świeżym powietrzu połączona z wieloma ciekawymi atrakcjami, oraz bogatym zapleczem urządzeń rekreacyjnych obsługiwanych przez naszą profesjonalnie przeszkoloną kadrę to z pewnością przepis na doskonałą imprezę firmową czy duży event. 

Gry_outdoor.jpg
Akcje_event_CSR.jpg

AKCJE CSR

Wspieramy firmy w ich dążeniu do społecznej odpowiedzialności biznesu, czyli w podejmowaniu wszelkich działań i aktywności mających na celu niesienie pomocy oraz podejmowanie rożnego typu inicjatyw społecznych, które mają na uwadze dobro innych oraz poszanowanie środowiska. 

AKCJE PROMOCYJNE

Wiedząc jak skutecznym sposobem na dotarcie do nowych odbiorców są kampanie promocyjne, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów i dbamy o to, aby stało się głośno o ich marce lub produkcie. Aby osiągnąć zamierzony cel, realizujemy kompleksowe kampanie promocyjne, kierując się doświadczeniem, wiedzą i pasją.

Akcje_promocyjne.jpg
Gry_scenariuszowe.jpg

GRY SCENARIUSZOWE

Wychodząc naprzeciw tym, którym znudziły się standardowe atrakcje na imprezach, stworzyliśmy bogatą ofertę gier scenariuszowych, podczas których tworzymy historię, a uczestnicy stają się jej częścią, wcielając się w  bohaterów niecodziennych przygód. Ten rodzaj gry zespołowej, jest dla uczestników jedną z najbardziej atrakcyjnych form spędzania czasu.

WYDARZENIA ONLINE

Zajmujemy się kompleksowym wsparciem w  zakresie organizacji eventów online. Wirtualne wydarzenia firmowe organizujemy przy wykorzystaniu najnowszych dostępnych technologii cyfrowych.

Wydarzenia_online.jpg
bottom of page