top of page
Onas_1.jpg
  • Zdjęcie autoraSzymon

Zorganizuj z nami imprezę integracyjną dla pracowników

Spotkania integracyjne to jedne z najważniejszych wydarzeń firmowych, budzących najwięcej emocji i najbardziej wyczekiwanych. To okazja do zorganizowania imprezy poza murami firmy, lepsze poznanie się, zacieśnienie więzów, które przekładają się na zdecydowanie większą wydajność w pracy.

Oryginalna impreza integracyjna dla pracowników to także wiele znaczący gest, skierowany od zarządzających w stronę zatrudnionej kadry. Zlecenie nam zorganizowania imprezy integracyjnej dla pracowników pokaże przede wszystkim, jak bardzo zależy Wam, jako firmie, właśnie na nich.

Jakiej imprezy integracyjnej dla firm Twoi pracownicy nigdy nie zapomną?

Imprezy w drogich lokalach czy wyjazdy ze zwiedzaniem i wieczornym ogniskiem lub grillem stały się normą – przyjemną, ale niezbyt ekscytującą. Tymczasem organizacja imprez integracyjnych w naszym wykonaniu opiera się o nietuzinkowe projekty, łączące w sobie elementy gier zespołowych, wymagających zacieśnienia relacji pomiędzy uczestnikami, wykazania się swoimi najmocniejszymi stronami. Wprowadzamy elementy gier towarzyskich i przygodowych o niebanalnych i interesujących scenariuszach w kilku odsłonach do wyboru.

Decydując się na jedną z naszych imprez integracyjnych dla pracowników, możesz mieć pewność, że będzie to wydarzenie zapamiętane przez uczestników przez naprawdę długi czas. Przygotowywane przez nas eventy są zaplanowane od A do Z i nie przewidują miejsc na niedociągnięcia czy nieprzewidziane sytuacje. Dzięki temu każda impreza integracyjna dla firm jest wyjątkowa – pod względem atmosfery, klimatu, ale i kwestii bezpieczeństwa.

Czego możesz się spodziewać, decydując się na zewnętrzną imprezę integracyjną dla pracowników?

Nasza oferta dotycząca organizacji imprez integracyjnych została podzielona na trzy tematyczne gry terenowe. Każda z nich opiera się na podobnych zasadach, jednak dotyczy zupełnie innego zakresu tematycznego, klimatu, historii oraz zadań, jakie są do wykonania przez uczestników.

Pierwsza z nich, o nazwie „Śladami Azteków”, nawiązuje charakterem do dawnych czasów prekolumbijskich. Podczas wyprawy terenowej uczestnicy stają się badaczami i poszukiwaczami przygód, zupełnie jak dziewiętnastowieczny angielski podróżnik John Flinders. Druga gra o nazwie „Skrzynia Zodiaka” to sensacyjno-kryminalna gra terenowa, w której można wcielić się w rolę detektywa. Ostatnia z propozycji, czyli „Skrzynia Vinciego”, wymaga twórczego i kreatywnego podejścia do zleconych zadań. Tematem przewodnim jest bowiem złożenie modelu – podobnie jak czynił to renesansowy mistrz Leonardo da Vinci.

Dlaczego warto zlecić organizację imprez integracyjnych profesjonalistom?

Powierzenie przygotowania imprezy integracyjnej dla pracowników zewnętrznej formie z dużym doświadczeniem w tej materii gwarantuje, że założone przedsięwzięcie będzie w stu procentach udane. Różnorodne scenariusze, które możemy zaproponować, zmienna sceneria oraz klimat, a także zróżnicowanie samych zadań, jakie są do wykonania przez uczestników eventu, pozwala bez problemu i niezwykle trafnie dopasować rodzaj wydarzenia do zainteresowań grupy, ich motywacji czy profilu firmy, w jakiej pracują.

Organizacja imprezy integracyjnej oznacza kompleksowe podjęcie zaproszonych gości i zapewnienie im komfortowych warunków przez cały czas, a także zagwarantowanie bezpieczeństwa na każdym etapie zabawy. Zlecenie stworzenia imprezy integracyjnej dla firm zapewnia też jej samej prestiż oraz znaczne wyższe noty w oczach swoich pracowników.

Comments


bottom of page